Granulat z wełny mineralnej  

Granulat z wełny mineralnej służy do izolacji trudno dostępnych miejsc. Wykorzystywany jest tam, gdzie niemożliwe jest zamontowanie tradycyjnych płyt lub rolek z wełny mineralnej. Aplikacja odbywa się za pomocą dowolnej maszyny do nadmuchu granulatów izolacyjnych (metoda blow-in). Wełna w workach pozwala na ocieplenie poddasza, stropodachów, ścian oraz innych pustych przestrzeni. Charakteryzuje się ona niską wagą zasypową, dlatego bez problemu można ją również stosować przy docieplaniu stropów drewnianych czy też zabudowanych na stelażach płytami kartonowo-gipsowymi. Luźna wełna granulowana może być aplikowana w niskich i ujemnych temperaturach oraz przy dużej wilgotności, niezależnie od warunków atmosferycznych i pory roku. Dla jednego domu, czas wykonania ocieplenia metodą wdmuchiwania, to z reguły jeden dzień roboczy.
od 2,61 zł

  

Luźna wełna granulowana BLT 9 jest niepalną izolacją na bazie wełny kamiennej do poddaszy, ścian i dachowych konstrukcji szkieletowych. Stosując granulat można izolować puste przestrzenie między legarami oraz konstrukcjami dachowymi, tworząc jednolitą warstwę izolacyjną. Izolacja z wełny granulowanej jest sucha, nie osiada i nie kurczy się.

od 2,61 zł

  

od 3,96 zł

  

Granulowana wełna szklana przeznaczona przede wszystkim do izolowania miejsc trudno dostępnych w dachach płaskich i skośnych, szczelin ścian warstwowych, podłóg i stropów poddaszy. Granulat układamy wyłącznie metodą wdmuchiwania, za pomocą specjalnych agregatów.

od 3,96 zł

  

od 3,64 zł

  

Granulat ze skalnej wełny mineralnej GRANROCK SUPER jest przeznaczony do izolacji termicznej. Stosuje się go na poddaszach oraz do ocieplania ścian zewnętrznych w domach jednorodzinnych. Jest wykorzystywany tam, gdzie niemożliwe lub utrudnione jest zamontowanie płyt lub mat.

od 3,64 zł

  

od 2,68 zł

  

Granulat z wełny mineralnej do izolowania wszelkich przestrzeni zarówno z łatwym, jak i trudnym dostępem. GRANULO S to materiał niepalny, dźwiękochłonny, paroprzepuszczalny, kompresowany, odporny na pleśń i grzyby. Aplikacja granulatu w zależności od sytuacji może być przeprowadzana z zastosowaniem maszyn wdmuchujących lub ręcznie. Cena przy...

od 2,68 zł