O Firmie

 

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wysokiej jakości wełny mineralnej, zarówno skalnej jak i szklanej oraz styropianu. Wiemy, jak ważne jest połączenie dobrej jakości produktów z atrakcyjną ceną, dlatego kontrakty podpisaliśmy bezpośrednio z producentami. Daje nam to możliwość ustalania najniższych cen na rynku. Naszymi dostawcami są wyłącznie firmy posiadające certyfikaty, które zapewniają najwyższą jakość produktów. Produkty w naszym sklepie objęte są Programem Gwarancji Jakości Styropianu „Gwarantowany Styropian”.

Styropian

Styropian to tradycyjny materiał izolacyjny, który posiada znakomite właściwości izolacyjne. Jest odporny na wodę oraz wilgoć, tym samym zapobiega powstawaniu pleśni, grzybów oraz rozwojowi bakterii. Nie jest szkodliwy dla zdrowia, dlatego często wykonywane są z niego opakowania na żywność. W budownictwie jest wykorzystywany jako element konstrukcyjny, izolacyjny i akustyczny.

Wełna szklana

Wełna szklana najczęściej używana jest do izolacji termicznej i akustycznej. Doskonale tłumi dźwięki z zewnątrz. Ceniona dzięki jej właściwościom chroniącym przed utratą ciepła z pomieszczeń oraz przed napływem chłodnego powietrza z zewnątrz. Izolacja wykonana z wełny szklanej nie przyczynia się do rozprzestrzeniania ognia oraz nie wydziela dymu.

Wełna skalna

Petralana

Wełna skalna najczęściej używana jest w budownictwie do izolacji termicznych i akustycznych ścian zewnętrznych i wewnętrznych, stropów i podłóg, dachów i stropodachów oraz ciągów instalacyjnych. Wełna posiada niski współczynnik przewodności cieplnej (lambda, λ).

Ekrany akustyczne


Panacor

Ekrany akustyczne PANACOR to innowacyjne, opatentowane rozwiązanie dla zmniejszenia hałasu drogowego, kolejowego oraz przemysłowego, zaprojektowane tak, aby optymalnie spełniać najwyższe wymagania akustyczne, wytrzymałościowe oraz estetyczne przy utrzymaniu najbardziej konkurencyjnej ceny na rynku.