O firmie

Dystrybutor wełny mineralnej

Jesteśmy Polskim Fabrycznym Dystrybutorem wysokiej jakości wełny mineralnej, zarówno skalnej jak i szklanej oraz styropianu, płyt warstwowych, płyt cementowo-wiórowych i innych materiałów izolacyjnych.

Wiemy, jak ważne jest połączenie dobrej jakości produktów z atrakcyjną ceną, dlatego kontrakty podpisaliśmy bezpośrednio z producentami, co daje nam możliwość ustalania najniższych cen na rynku.

Działamy głównie na zasadzie tzw. "drop-delivery" co oznacza, że zamawiane materiały wysyłane są do Klientów bezpośrednio z fabryk, co bardzo znacząco wpływa na obniżenie naszych cen.

Stworzyliśmy największy sklep internetowy z wełną mineralną w Polsce. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie dostępne na rynku produkty wszystkich producentów. Dzięki naszemu sklepowi internetowemu sam dobierzesz potrzebny produkt, łatwo odszukasz kompletne informacje nt. każdego produktu wraz z kartami technicznymi oraz sprawdzisz aktualne ceny.

Gwarantujemy najniższe ceny na rynku dla klientów indywidualnych i Firm.

 

Jesteśmy fabrycznym dystrybutorem 7 fabryk wełny mineralnej w Polsce
Kupując u fabrycznego dystrybutora oszczędzasz swoje pieniądze
Relizujemy dostawy do wszystkich województw w naszym kraju
Oferujemy ponad 300 produktów do izolacji
Stale współpracyjemy z 18 producentami wełny i styropianu
Obsługujemy również w języku angielskim

 


Kiermasz wełny mineralnej

Dzięki bezpośrednim kontaktom z fabrykami, nasza firma specjalizuje się w organizowaniu różnego rodzaju kiermaszów materiałów izolacyjnych. W większości są to towary nowe, na paletach, spakowane w paczkach lub ostreczowane. Mało rotujące wymiary płyt i grubości oraz towary nie odebrane przez klientów zagranicznych lub towary wyprodukowane na magazyn. Wszystko fabrycznie spakowane, towar I gatunek.


Spadki i kliny z wełny mineralnej na dach płaski

Ponadto zajmujemy się rozwiązaniami dla dachów płaskich: spadki i kształtki, kliny i izokliny oraz bloczki trapezowe z wełny mineralnej. Spadki z wełny mineralnej , przeznaczony one są do kształtowania spadków w warstwie termoizolacji, a nie w warstwie konstrukcyjnej (konstrukcja stalowa nachylona lub strop żelbetowy z wylaną ze spadkiem szlichtą), niezbędnych do odprowadzania wód opadowych. Jesteśmy w stanie wykonać spadki dachowe z materiału powierzonego jak i również z materiału własnego, wymiar i kształt dostosujemy do twoich potrzeb. Koszty cięcia m³ spadków uzależnione są od rodzaju skomplikowania konstrukcji dachu. Naturalne właściwości zapewniają trwałość na najbardziej niedogodne warunki atmosferyczne, dobrą izolacyjność i niepalność. Każdy system płyt spadkowych jest indywidualnie projektowany. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z naszym doradcą.


Ekrany akustyczne i bariery hałasu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku ekranów akustycznych. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem metalowych ekranów akustycznych systemu PANACOR w Polsce oraz na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Panele są przez nas składane (montowane) w naszej fabryce w Polsce, a następnie dostarczane do klientów. Istnieje również możliwość dostawy paneli nie złożonych tym klientom, którzy mogą prefabrykować je sami w prosty sposób - takie rozwiązanie jest szczególnie zasadne gdy miejsce przeznaczenia jest odległe a transport paneli nie złożonych (blachy, boczki i wełna osobno) daje duże oszczędności na transporcie.


welneo.pl - porównywarka wełen mineralnych

Platforma Izolacji została partnerem i współtwórcą pierwszej w Polsce porównywarki wełny mineralnej, dzięki której sprawdzisz parametry wszystkich dostępnych na rynku produktów. Pracuje ona w oparciu o zaawansowany algorytm, który sam weryfikuje ceny, dostępność oraz parametry techniczne i podaje Ci najkorzystniejsze oferty. Wełna mineralna, jaką wybrać? Jaka najlepsza? Wejdź na welneo.pl i przejrzyj ranking najlepszych wełen mineralnych.


Aplikacja mobilna B2B

Stworzyliśmy również aplikację JakaWelna która jest interaktywną platformą sprzedażową B2B łączącą producentów, dystrybutorów, odbiorców inwestycyjnych, odbiorców przemysłowych oraz klientów indywidualnych. Teraz za pomocą kilku kliknięć możesz zgłosić zapotrzebowanie, dostępność lub nowość produktową z zakresu wełny mineralnej. Skonfiguruj swoją aplikację tak, aby na bieżąco otrzymywać interesujące Cię oferty i zapytania z rynku. To najszybszy i najłatwiejszy sposób aby natychmiast dotrzeć do ogólnopolskiej sieci sprzedaży wełny mineralnej.