Ekrany Akustyczne

 

Panacor

Jednym z założeń działalności Platformy Izolacji jest wieloletnie doświadczenie na rynku ekranów akustycznych. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem metalowych ekranów akustycznych systemu PANACOR w Polsce oraz na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Panele są przez nas składane (montowane) w naszej fabryce w Polsce, a następnie dostarczane do klientów. Istnieje również możliwość dostawy paneli nie złożonych tym klientom, którzy mogą prefabrykować je sami w prosty sposób - takie rozwiązanie jest szczególnie zasadne gdy miejsce przeznaczenia jest odległe a transport paneli nie złożonych (blachy, boczki i wełna osobno) daje duże oszczędności na transporcie.

Ekrany akustyczne PANACOR to innowacyjne, opatentowane rozwiązanie dla zmniejszenia hałasu drogowego, kolejowego oraz przemysłowego, zaprojektowane tak, aby optymalnie spełniać najwyższe wymagania akustyczne, wytrzymałościowe oraz estetyczne przy utrzymaniu najbardziej konkurencyjnej ceny na rynku. To produkt który został przebadany w notyfikowanych laboratoriach dzięki czemu opatrzony jest znakiem CE.

Ekrany akustyczne PANACOR to nie jeden szablonowy model kasety akustycznej - to kilka modeli, różniących się budową samej kasety, materiałem z którego są wykonane, rodzajem powierzchni zabezpieczenia antykorozyjnego, dzięki czemu można dobrać optymalnie produkt pod wymagania danego projektu.

Panel AL 4G

Panacor AL 4G

Panel AL 4G to panel jednostronnie absorbujący złożony z dwóch profilowanych blach aluminiowych o gr. 1,00 lub 1,20mm, frontowej perforowanej i tylnej pełnej, wypełniony wełną mineralną gr. 50mm i gęstości 100kg/m3.
Panele są lakierowane proszkowo w technologii Qualicoat lub w technologii Coilcoating.
Występuje również w opcji odbijającej lub obustronnie pochłaniającej.
Kompatybilny z konstrukcją słupów HEB/HEA w zakresie od 120 do 220 (standard 140/160).

Pobierz PDF (PL)
Pobierz PDF (EN)

Panel AC 100

Panacor AL 100

Panel AC 100 (AL 100) to panel jednostronnie pochłaniający złożony z tylnej, profilowanej blachy pełnej oraz płaskiej, perforowanej blachy przedniej. Wypełniony jest płytą wełny mineralnej o gęstości 70 kg/m3 oraz grubości 70mm.
Panel AC 100 (AL 100) może być wykonany ze stali ocynkowanej lub blachy aluminiowej i następnie lakierowany proszkowo. Istnieje również możliwość wykonania go ze stali kortenowskiej.

Pobierz PDF (PL)
Pobierz PDF (EN)

Panel ALX/ACX 160

Panacor ALX/ACX 160

Panel Panacor ACX160/ALX160 jest produktem zaprojektowanym z myślą o redukcji hałasu generowanego przez ruch drogowy
Panel został zaprojektowany z uwzględnieniem specyfiki hałasu generowanego przez ruch drogowy, czego wynikiem jest uzyskana optymalna wyjadność akustyczna panelu.
Konstrukcja wsporcza ekranu składa się z metalowych profili typu HEA/HEB oraz przyspawanej płyty podstawy. Jakośc wszystkich elementów to S275JR.

Pobierz PDF (PL)
Pobierz PDF (EN)