Lista produktów producenta Technonicol

Technonicol Corporation jest największym w Rosji i Europie producentem i dostawcą materiałów pokryć dachowych, hydro i termoizolacyjnych. Firma została założona w 1992 roku, od roku 2005 rozpoczęła swoją działalność na rynku polskim i przez ten okres zdobyła duże doświadczenie w branży materiałów budowlanych. W 2020 roku rozpoczęła się budowa fabryki wełny mineralnej Technonicol w Wykrotach. Ostatecznie produkcja wełny mineralnej została uruchomiona w marcu 2021 roku, tym samym zapewniając około 180 nowych miejsc pracy.
Technonicol oferuje nowoczesne materiały i technologie, które łączą globalną wiedzę i doświadczenie wyniesione z własnych ośrodków badawczo-rozwojowych. Szeroka gama wysokiej jakości materiałów i niezawodne rozwiązania umożliwiają dokonanie wyboru najlepiej dostosowanego do potrzeb klienta zarówno pod względem ceny, jak i jakości. Ich materiały są wykorzystywane do budowy domów, zakładów produkcyjnych, mostów, infrastruktury społecznej i innych obiektów, poprawiających poziom i jakość życia wielu ludzi na całym świecie.
od 36,41 zł

  

TECHNOFACADE 34 to wełna elewacyjna pod tynk w systemie ETICS. Twarde płyty z wełny mineralnej to nowoczesny materiał termoizolacyjny, który charakteryzuje się bardzo dobrą dźwiękoizolacyjnością oraz niepalnością. Zapewnij sobie komfort cieplny, korzystny mikroklimat wewnątrz domu, ale również tak ważną trwałość i bezpieczeństwo przeciwpożarowe elewacji.

od 36,41 zł

  

od 36,29 zł

  

TECHNOFACADE 35 to wełna fasadowa, elewacyjna pod tynk w systemie ETICS. Twarde płyty z wełny mineralnej to nowoczesny materiał termoizolacyjny, który charakteryzuje się bardzo dobrą dźwiękoizolacyjnością oraz niepalnością.

od 36,29 zł

  

od 10,76 zł

  

TECHNOLITE to niepalna, hydrofobizowana i dźwiękoizolacyjna płyta z wełny sklanej. Służy do izolacji termicznej, akustycznej i przeciwogniowej w budownictwie przemysłowym oraz mieszkaniowym. Stosowana głównie w poddaszach, ścianach działowych, sufitach podwieszanych oraz w systemach fasadowych z okładzinami zewnętrznymi.

od 10,76 zł

  

od 49,59 zł

  

Płyty z wełny mineralnej TECHNOROOF BASE 30 to materiał do stosowania jako dolna warstwa w dwuwarstwowych powłokach termoizolacji dachów o konstrukcji metalowej lub betonowej. Doskonała izolacja cieplna i akustyczna, zarówno w nowych budynkach jak i w przypadku termomodernizacji starych dachów. Twarda wełna TECHNOROOF BASE 30 to...

od 49,59 zł

  

od 45,76 zł

  

Płyty TECHNOROOF TOP 50 to materiał do stosowania jako wierzchnia (utwardzona) warstwa w dwuwarstwowych powłokach termoizolacji dachów płaskich o konstrukcji metalowej lub betonowej. Doskonała izolacja cieplna i akustyczna, zarówno w nowych budynkach jak i w przypadku termomodernizacji starych dachów. Twarda wełna TOP 50 to...

od 45,76 zł