Lista produktów producenta Izovol

Firmy Izovol mieści się w Rosji w miejscowości Belgorod. Produkty Izovol są materiałami zaawansowanymi technologicznie oraz jednocześnie ekonomiczne. Stosowanie wełny mineralnej Izovol w przemyśle i inżynierii lądowej ujawnia ogromne możliwości dla konsumentów. Izolacje Izovol są jednym z ostatnich odkryć rynku materiałów budowlanych nowoczesnej generacji.
od 41,51 zł / m²

  

Płyty z wełny mineralnej przeznaczone na dach płaski do układania w systemie dwuwarstwowym. Izovol K-100 wykorzystywany jest jako warstwa podkładowa.

od 41,51 zł / m²

  

od 31,37 zł / m²

  

Płyty z wełny mineralnej przeznaczone na dach płaski do układania w systemie dwuwarstwowym. Izovol K-100 wykorzystywany jest jako warstwa podkładowa. Wełna w drugim gatunku.

od 31,37 zł / m²

  

od 13,84 zł / m²

  

Płyty z wełny mineralnej przeznaczone na dach płaski do układania w systemie dwuwarstwowym. Izovol KV-150 wykorzystywany jest jako warstwa wierzchnia.

od 13,84 zł / m²

  

od 10,46 zł / m²

  

Płyty z wełny mineralnej przeznaczone na dach płaski do układania w systemie dwuwarstwowym. Izovol KV-150 wykorzystywany jest jako warstwa wierzchnia. Wełna w drugim gatunku.

od 10,46 zł / m²